Сирський показав відео боїв під Бахмутом і заявив, що ЗСУ продовжують наступати

Українські воїни продовжують просування вперед на Бахмутському напрямку, попри запеклі бої. Про це 30 травня в Telegram заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

"Сили оборони продовжують просуватися вперед і знищувати ворога", - написав він.

Як підтвердження своїх слів, генерал опублікував відео з околиць Бахмута. На ньому наші кулеметники прикривають вогнем просування вперед інших українських бійців.

На відео видно, що бійці змогли закріпитися на бліндажах. Вони теж показали окопи. При цьому наголошується, що рух уперед сил оборони сповільнюється через те, що території можуть бути заміновані.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ в районі Бахмута просунулися ще на 450 метрів.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті