Сирійський диктатор відкрито заявив про підтримку російського колеги у війні проти України

Башар Асад під час свого візиту до Москви та зустрічі із путіним у середу, 15 березня, заявив, що росіяни в Україні "борються з неонацистами та старими нацистами, яких підтримує Захід". Про це повідомляє Sky News, - пише ТСН.

Сирійський диктатор прибув до Москви напередодні і зустрівся з путіним у Кремлі.  Під час цієї зустрічі Башар Асад, який бомбив власну країну та застосував хімічну зброю проти мирних жителів, підхопив безглузду риторику режиму путіна та заявив, що росіяни в Україні "борються з неонацистами та старими нацистами, яких підтримує Захід". 

Зазначається, що росія є головним спонсором режиму Асада, після 2015 року російська армія має значну присутність у Сирії. Кривава громадянська війна в Сирії, яка почалася після спроби Асада жорстоко придушити мирні протести в березні 2011 року, забрала життя близько 500 000 людей. 

Завдяки підтримці армії путіна Асаду вдалося переломити війну. Його візит відбувся через 12 років після початку перших протестів у Сирії. 

Башар Асад приєднався до дуже невеликого списку лідерів, які відкрито заявили про свою підтримку кривавого вторгнення російського диктатора проти України. Окрім Сирії, злочинний кремлівський режим відкрито підтримують в ООН Білорусь, Еритрея, Північна Корея, Малі та Нікарагуа.

Нагадаємо, востаннє лідери Сирії та РФ зустрічалися ще у вересні 2021 року.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті