Синєгубов заявив, що чутки про наступ і здачу Харкова ворогу - ворожі ІПСО

Чутки про наступ і здачу Харкова російським окупантам - це ворожі ІПСО. Про це заявив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі "Тема з Мосейчук".

"Такі чутки йдуть тиждень за тижнем. Що наступати будуть, те, що Харків здавати будуть... це дійсно ІПСО. Цілеспрямована ІПСО і тут необхідна пряма комунікація з людьми", - сказав Синєгубов.

Він зазначив, що не йдеться про недооцінку ворога. "Те, що він не полишив своїх планів щодо захоплення області, відчуває щодня місто Харків, Куп'янськ, Липці, Борова...", - наголосив голова ОВА.

Синєгубов не заперечує, що окупанти можуть почати наступ, однак Сили оборони "працюють 24/7".

За словами очільника ОВА, для наступу ворогу необхідно мати певну штурмову кількість військ на тому чи іншому напрямку.

"Ми моніторимо цю ситуацію 24/7 для того, щоб розуміти і передавати інформацію, зокрема паралельно з військовими, розвідкою, службою безпеки, щоб перестрахуватися. Щоб адекватно вжити заходів щодо протидії", - сказав Синєгубов.

Нагадаємо, раніше у Сухопутних військах заявили, що наразі загрози наступу РФ на Харків немає. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті