Сили ППО уранці збили над Києвом близько двох десятків російських ракет

Близько двох десятків ворожих ракет було збито над столицею України уранці 7 лютого. Про це повідомив у Телеграм очільник КМВА Сергій Попко. 

"Третій ракетний удар по Києву у 2024 році. Ворог застосував крилаті ракети Х-101/Х-555/Х-55 із бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з території рф. Повітряна тривога в столиці тривала майже 3 години. Ракети заходили на столицю кількома хвилями з різних напрямків. Силами та засобами протиповітряної оборони над Києвом та в районі столиці було уражено приблизно два десятка ворожих ракет", - повідомив Попко. 

Як повідомлялося, у Києві унаслідок ракетного обстрілу вранці 7 лютого  було пошкоджено магістраль теплопостачання, житловий будинок, є постраждалі. 

Також уламками ракети були пошкоджені високовольтних лінії, частина міста опинилася без світла.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Світ
28.06.2025
20:18

“Ізраїль зробив з Іраном те, що Росія хотіла зробити з Україною”. Огляд західних медіа

Виявилося, що українське суспільство є стійким і у нього не так легко проникнути, тоді як в Ірані режим настільки непопулярний, що там легко знайти людей, які погодяться співпрацювати з Ізраїлем.
Всі статті