Сили ППО уночі збили 58 з 67 дронів, 6 "шахедів" залетіли у Білорусь

У ніч проти 7 вересня російські війська атакували Україну 67 ударними дронами Shahed, Силам ППО вдалося знищити 58 безпілотників. Про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ.

Як повідомляється, росіяни запустили безпілотники з тимчасово окупованого Криму,  Курська та Єйська. 

До відбиття повітряного нападу противника залучили авіацію, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи та підрозділи РЕБ Сил оборони України.

У результаті протиповітряного бою вдалося збити 58 ударних дронів. Шість безпілотників залетіли у Білорусь, тимчасово окуповану Луганську область та назад у Росію. Ще три — локаційно втрачені на території України (ймовірно, під упливом засобів РЕБ).

Цієї ночі протиповітряна оборона працювала у Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Херсонській та Полтавській областях.

Як повідомлялося, у ніч на 7 вересня під час нічної масованої атаки дронами Києва протиповітряна оборона збила всі "Шахеди", жоден з них не досягнув цілі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Луганськ
06.04.2026
12:20

Щоденник матері 18-річного добровольця: собаки/кішки й автівки як обов'язкова атрибутика

Борода, собаки/кішки й авто – обов'язкові атрибути українського військового, а як же. А, ще татуювання… Татуювань поки ніби не планує. Або теж – мовчить.
Всі статті