Сили оборони знищили російських піхотинців, які на БМП заскочили на околицю Успенівки - комвзводу «Айдара» Бунятов

На Курахівському напрямку українські захисники знищили російських піхотинців, які на БМП заскочили на околицю Успенівки. Про це 8 грудня заявив командир взводу 24ОШБ «Айдар» Станіслав Бунятов.

«Сьогодні на 2 БМП росіяни знову заскочили на околицю Успенівки (Курахівська кишеня), піхота була повністю знищена, техніка змогла вийти з-під вогню, - пише Бунятов.

«Захоплення цього населеного пункту - перспектива на оточення наших сил у «кишені», тому ворог ставить його в пріоритет і нарощує резерви для нових штурмових дій», - уточнив військовослужбовець.

Як повідомлялося, учора, 7 грудня, Бунятов повідомляв, що тенденція просування росіян на Покровському напрямку надалі буде такою самою, якщо зараз не замінити піхоту, яка стоїть в обороні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті