Сили оборони знищили понад 10 000 ворожих бойових броньованих машин

Сили оборони України за минулу добу знищили 18 бойових броньованих машин, збільшивши загальну кількість ураженої техніки цього типу до 10014 одиниць. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 9 листопада.

Також українські захисники ліквідували 1080 окупантів та знищили 15 танків, 36 артилерійських систем, 3 РСЗВ, 5 засобів ППО, 26 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 1 крилату ракету, 39 одиниць автомобільної техніки та цистерн з ПММ, та 5 одиниць спеціальної техніки.

Як повідомлялось раніше, воїни 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого знищили три БМП-2 окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті