Сили оборони знищили під Бахмутом загін "кадирівців" - партизани

Українські війська в околицях Бахмута знищили загін "Ахмата". Про це 10 липня в Telegram повідомили представники партизанського руху АТЕШ.

"Агент "АТЕШ" зі складу вс рф повідомляє, що кадирівці були розбиті в околицях міста-руїни Бахмут. Десятки вбитих і поранених. Вони тікають з позицій крутіше багатьох мобіків", - заявили партизани.

Зазначається, що, окрім "кадирівців", під вогонь потрапили десантники з 83-ї окремої десантно-штурмової бригади, а також піхотинці з 57-ї та 72-ї бригад. Також в АТЕШ підтвердили, що ЗСУ змогли взяти Бахмут під вогневий контроль.

"Будучи в загородзагонах і посилаючи росіян у м'ясні штурми, вони відчували себе господарями рф, але як все змінилося", - підсумували партизани.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ за тиждень звільнили 14 квадратних кілометрів і взяли основні панівні висоти навколо Бахмута.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті