Сили оборони знищили 490 окупантів та 41 артилерійську систему – Генштаб

Сили оборони України за минулу добу знищили 490 окупантів та 41 ворожу артилерійську систему. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні.

Також нашими воїнами було знищено 3 танки, 15 бойових броньованих машин, 2 РСЗВ, 2 засоби ППО, 29 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 37 одиниць автомобільної техніки та цистерн з ПММ та 5 одиниць спеціальної техніки.

Як повідомлялось раніше, "Білі вовки" за місяць вразили 56 одиниць російської військової техніки.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті