Сили оборони знищили 34 артсистеми, 8 танків ворога та ліквідували 340 окупантів за добу

Українські захисники ліквідували 340 російських окупантів протягом минулої доби. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 29 вересня. 

"Загальні бойові втрати противника з 24. 02. 22 по 29. 09. 23 орієнтовно склали: особового складу ‒ близько 277660 (+340) осіб", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що також знищено:

танків - 4687 (+8) од.,

бойових броньованих машин - 8972 (+10) од.,

артилерійських систем - 6409(+34) од.,

РСЗВ - 794 (+1) од.,

засобів ППО - 536 (+1) од.,

БПЛА оперативно-тактичного рівня - 4991 (+34),

автомобільної техніки та автоцистерн - 8836 (+21) од.,

спеціальної техніка - 930 (+1).

Раніше повідомлялось, що Сили оборони продовжують наступати на Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті