Сили оборони змусили рашистів відступити з низки позицій на Донецькому напрямку

Українські воїни на Донецькому напрямку змусили окупантів відступити з низки позицій. Про це 2 квітня в ефірі національного телемарафону заявив голова об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашковський.

"Завдяки злагодженим і вмілим діям наших захисників на Донецькому напрямку ворог відступив із деяких позицій, зараз ми облаштовуємо ці позиції для ведення оборонних дій", - сказав він.

Загалом росіяни продовжують зазнавати значних втрат в особовому складі та техніці. Однак при цьому загарбники намагаються накопичувати техніку в районі Верхньоторецького - це може свідчити про можливу активізацію бойових дій на цьому напрямку.

Також Дмитрашковський зазначив, що наступальні дії рашисти намагаються вести в районі Авдіївки, Мар'їнки та Карлівки. За минулу добу вони здійснили 30 штурмових дій, сьогодні вночі - близько 10. При цьому всі наступальні дії окупантів відбувалися без підтримки техніки, лише в одному випадку вони застосували два танки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сили оборони відбили 70 атак окупантів протягом доби.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті