Сили оборони за добу знищили 2 пункти управління та 4 зенітні комплекси окупантів – Генштаб

Сили оборони України минулої доби знищили два пункти управління і чотири зенітних ракетних комплексів окупантів. Про це 6 жовтня у ранковому зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Авіація Сил оборони завдала понад п'ятнадцяти ударів. Підтверджено ураження дванадцяти районів зосередження озброєння та військової техніки, а також чотирьох зенітних ракетних комплексів противника", - повідомили українські військові.

Своєю чергою підрозділи ракетних військ та артилерії знищили два пункти управління, 14 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, склад боєприпасів, а також вісім інших важливих об'єктів ворога.

Також зенітні частини Сил оборони успішно збили дев'ять ворожих БПЛА.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ЗСУ знищили ворожий комплекс С-300 у Запорізькій області.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті