Сили оборони за минулу добу знищили 390 окупантів – Генштаб

Сили оборони за минулу добу знищили 390 загарбників, збільшив їх загальну кількість до 275 850 осіб. Про це повідомляє Генштаб у ранковому зведенні 24 вересня.

Також, за інформацією Генштабу, Сили оборони знищили 7 танків, 2 бойові броньовані машини, 23 артилерійські системи, 1 засіб ППО, 21 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 18 одиниць автомобільної техніки та цистерн з ПММ та 2 одиниці спеціальної техніки.

Як повідомлялось раніше, у Мережі показали, як "Адам" знищує ворожу техніку в Кремінському лісі.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті