Сили оборони за добу знищили 10 ББМ і 520 окупантів

Збройні сили України за добу знищили 520 окупантів і 10 бойових броньованих машин. Про це 16 квітня повідомив Генштаб ЗСУ.

Зазначається, що за добу українські захисники знищили ще 520 окупантів, чотири танки, 10 бойових броньованих машин, 10 артилерійських систем, три установки РСЗВ, одну установку ППО, а також 12 одиниць автомобільної техніки та цистерн із ПММ і дві одиниці спеціальної техніки.

У повітрі наші захисники збили один ворожий літак.

Загалом від початку вторгнення рашисти втратили вбитими вже 182070 осіб.

Також за понад рік повномасштабної війни українські війська знищили 3657 танків, 7083 бойові броньовані машини, 2795 артилерійських систем і 538 установок РСЗВ, а також 284 установки ППО.

Крім того, рашисти втратили 5658 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн, а також 326 одиниць спеціальної техніки.

На морі за весь час війни окупанти залишилися без 18 кораблів і катерів, а в повітрі - без 308 літаків, 293 гелікоптерів, 2339 безпілотників оперативно-тактичного рівня і 911 крилатих ракет.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Лимансько-Куп'янському напрямку знищено новітній російський танк Т-90 "Прорив", БМП-1 і ліквідовано 12 окупантів за добу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті