Сили оборони відбили атаки ворога в районі Макіївки Луганської області

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили атаки ворога в районі Макіївки Луганської області. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 2 жовтня.

Також за інформацією Генштабу, противник безуспішно намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки та східніше Степового.

Протягом доби сили оборони успішно відбили шість атак в районі Мар’їнки та біля Старомайорського та Рівнополя Донецької області.

На Запорізькому напрямку Сили оборони успішно відбили атаки ворога в районі західніше Вербового Запорізької області.

Водночас, Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, наступальні дії на Бахмутському напрямку.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 1 - по ЗРК противника.

Підрозділи ракетних військ уразили 2 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, пункт управління та  2 артилерійських засоби противника.

Як повідомлялось раніше, "Армія дронів" знищила за тиждень 220 одиниць ворожої техніки.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті