Сили оборони України з початку вторгнення знищили 150 тисяч окупантів

Збройні сили України за добу знищили 715 окупантів та 20 бойових броньованих машин. Про це 2 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

Зазначається, що за добу українські захисники знищили ще 715 окупантів, два танки, 20 бойових броньованих машин, п'ять артилерійських систем та одну установку РСЗВ, а також сім одиниць автомобільної техніки та цистерн із ПММ.

У повітрі наші захисники знищили три безпілотники оперативно-тактичного рівня.

Всього з початку вторгнення рашисти втратили вбитими вже 150 605 осіб.

Також за рік повномасштабної війни українські війська знищили 3397 танків, 6658 бойових броньованих машин, 2398 артилерійських систем та 480 установок РСЗВ, а також 247 установок ППО.

Крім того, рашисти втратили 5264 одиниці автомобільної техніки та автоцистерни, а також 230 одиниць спеціальної техніки.

На морі за весь час війни окупанти залишилися без 18 кораблів та катерів, а у повітрі – без 300 літаків, 288 вертольотів, 2058 безпілотників оперативно-тактичного рівня та 873 крилатих ракет.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Луганському напрямку українські спецназівці знищили шість танків рашистів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.06.2025
09:52

Як отримати компенсації за майно, знищене внаслідок бойових дій: роз’яснення юристок, частина 1

Треба прийняти як факт, що отримати компенсацію за житло й іншу нерухомість для мешканців ВСІЄЇ території Луганщини, значної частини Донеччини та безлічі інших територій України зараз неможливо в принципі.
Світ
25.06.2025
08:19

«Чому б не оголосити «закритою зоною» все чорноморське узбережжя?». Російські ЗМІ про Україну

Війна в Україні перестає бути «локальною кризою» і все більше трансформується в довгострокову геостратегічну реальність, в якій Чорне море - це не тил, а фронт.
Країна
24.06.2025
10:04

"Путін хоче, щоб Україна сама ініціювала капітуляційний сценарій" — К. Матвієнко про імітацію переговорів

Фактично ніхто у світі зараз не тисне на нього з вимогою хоча б припинити вогонь та зупинити вбивства українців – от він і намагається цю тему прибрати з поля уваги.
Всі статті