Сили оборони України просунулися на 400 метрів на Сватівському напрямку у Луганській області

Ситуація на Східному напрямку ускладнюється, але на окремих ділянках фронту є просування Сил оборони України - як на Сватівському напрямку. Про це заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, - пише телеграм-канал Military Media Center 4 червня.

«... навіть чисельна перевага не допомагає ворогу. Як приклад, хочу відмітити роботу підрозділу 92 окремої механізованої бригади, який не лише відбив атаку ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакував і на його «плечах» просунувся вперед на 400 метрів. Інший приклад, це успішні дії військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади, які щоденно, крок за кроком, грамотними тактичними діями звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу» , - сказав генерал-полковник Олександр Сирський.

У повідомленні також зазначається, що ворог посиливши свої угруповання штурмовими загонами «Шторм Z», які складаються з вʼязнів, підготовлених для штурмових дій в спеціальних таборах, перейшов до ведення наступальних дій в районах Максютівка, Новоселівське, Куземівка, Макіївка, Белогорівка, Спірне, намагаючись прорвати оборону наших військ і розвинути наступ. Бої в цих районах тривають майже цілодобово. Тому, невипадково черговий візит командувача Сухопутних військ ЗСУ  генерал-полковника Олександра Сирського відбувся саме в тих частинах, які тримають оборону на найбільш напружених ділянках фронту. 

Як повідомлялося, НГУ разом із групою CODE 9.2 з використанням дронів знищили під Сватовим штурмову групу окупантів у кількості до 20 осіб.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті