Сили оборони суттєво пошкодили третій і останній залізничний пором росіян в порту "Кавказ"

Українські захисники завдали суттєвої шкоди залізничному парому росіян "Славянин" у порту "Кавказ" 23 липня. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у facebook. 

"Черговий результат скоординованих дій Сил оборони: в порту "Кавказ" суттєво пошкоджений пором окупантів", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що 23 липня угруповання сил і засобів Військово-Морських Сил ЗС України, разом із підрозділами інших складових Сил оборони, в порту "Кавказ" завдали суттєвих пошкоджень ворожому порому "Славянин". Окупанти використовували цей пором для перевезення залізничних вагонів, автотранспорту та контейнерів у військових цілях.  

"Славянин" - третій і останній залізничний пором, який РФ мали у зазначеному регіоні", - підкреслює Генштаб. 

Раніше повідомлялось, що українська розвідка підтвердила знищення російського патрульного корабля "Сергей Котов" у березня 2024 року.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті