Сили оборони на сході України вбили і поранили 100000 "вагнерівців" - Зеленський

Сили оборони на сході України знищили 21 тисячу найманців із "ПВК "Вагнер". Про це 1 липня президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю іспанським ЗМІ.

"Тільки на сході України наші війська знищили 21 тисячу російських найманців і 80 тисяч їх було поранено. Тобто, близько 100 тисяч "вагнерівців" наші війська на Сході вбили або поранили. Це були колосальні втрати для "вагнерівців"... Тому коли хтось каже "Бахмут"... Зараз усі бачать, що ми знищили реальний кулак найманців", - наголосив глава держави.

Причому такі втрати серед найбільш вмотивованих солдатів окупаційної армії відіграють велику роль і в контексті українського контрнаступу. Це стало серйозним плацдармом для просування ЗСУ вперед.

"Коли хтось каже, що українські війська почали 1-го, 4-го, 10-го числа - ми почали раніше і багато чого зробили", - розповів Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Лукашенко спробував заспокоїти білорусів, заявивши, що всі зеки з "ПВК "Вагнер" загинули.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті