Сили оборони ліквідували ще близько 1300 військових армії РФ

Сили оборони України протягом  доби ліквідували 1270 російських загарбників, збільшивши таким чином втрати армії країни-агресора у живій силі до 335 110 осіб. Такі дані оприлюднив Генштаб ЗСУ у зведенні 6 грудня.

Також українські воїни знищили за день 13 танків, 40 бойових броньованих машин, 37 артилерійських систем, шість РСЗВ, 51 безпілотник, 49 одиниць автомобільної техніки та цистерн з ПММ, п’ять одиниць спецтехніки.

Авіація ЗСУ завдала 15 ударів по районах зосередження окупантів та їхньої техніки, чотири – по пунктах управління, ще три удари прийшлися по зенітно-ракетних комплексах противника. 

Підрозділи ракетних військ в свою чергу уразили шість районів зосередження ворога, пункт управління, склад боєприпасів, дві станції РЕБ та 11 артилерійських засобів.

Як повідомлялося, Сили протиповітряної оборони України збили російський бомбардувальник Су-24М.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті