Сибіга в Римі привітав сенаторів та депутатів парламенту Італії з Днем визволення країни й наголосив на важливості парламентського виміру в співпраці

"Після прибуття до Риму я був радий зустрітися з сенаторами та депутатами італійського парламенту і привітати їх з Днем визволення Італії. Я наголосив на важливості парламентського виміру у нашій двосторонній співпраці з Італією", - повідомив очільник МЗС України Андрій Сибіга в мережі Х 25 квітня. 

За його словами, Україна високо цінує позицію всіх депутатів та сенаторів, які голосують на її підтримку в італійському парламенті, в тому числі щодо надання військово-технічної допомоги.

"Дякую за нашу змістовну зустріч, шановні Філіппо Сенсі, Маріанно Мадіа, Андреа Казу, Олено Бонетті, Карле Тайбі, Піно Біккеллі та Лучано Нобілі, а також за ваш внесок у зміцнення України на шляху до справедливого, тривалого та всеосяжного миру", - зазначив глава МЗС України.

Раніше повідомлялось, що Сибіга й глава європейської дипломатії Каллас скоординувати "наступні кроки для відновлення миру".

Також президент України Володимир Зеленський заявив, що на церемонії прощання з Папою Римським Франциском у Римі Україна може бути представлена на рівні міністра закордонних справ Андрія Сибіги та першої леді Олени Зеленської. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті