"СВО" вам на допомогу! Російський чиновник запропонував опалювати будинки теплом крематоріїв, у яких спалюють тіла росіян

Начальник управління природокористування та екології російського Нижньовартовська Олег Попенко запропонував опалювати будинки теплом будинків теплом крематоріїв, у яких спалюють тіла росіян. Відповідну ідею він висловив в ефірі місцевого телебачення. 

"Багато крематоріїв - це велика втрата тепла. Процес спалювання та обробки. У Європі давно використовується це тепло для опалення прилеглої території, допоміжних приміщень. Крематорій може бути задіяний, якщо за проєктом передбачити, щоб це тепло не втрачати, а використовувати на рециклінг і на опалення приміщень", - сказав він.

За словами начальника управління, такий спосіб опалення досить екологічний та економічний. Цинічною свою пропозицію він не вважає, бо "збереження теплової енергії - не цинічне за жодних обставин".

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті