Супутникові знімки підтверджують ураження двох Су-34 на аеродромі в Ростовській області - The War Zone

За відомостями американського порталу The War Zone, що пише на військову тематику, супутникові знімки підтверджують, що українські дрони пошкодили щонайменше два бомбардувальники Су-34 на аеродромі Морозовськ у Ростовській області. Про це повідомляє ВВС.

"Черговий наліт безпілотників на цей аеродром стався в ніч на п'ятницю, 14 червня. Міноборони Росії повідомляло, що над шістьма регіонами РФ було знищено 87 українських дронів, зокрема 70 - над Ростовською областю. Місцеві жителі повідомляли, що чули в районі аеродрому Морозовськ до 30 вибухів, в одному з місць було видно вогонь на землі", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що The War Zone вивчив супутникові знімки Морозівська, зроблені компанією Planet Labs, і дійшов висновку, що внаслідок нальоту було значно пошкоджено ангар - єдине укриття для літаків, розташоване на російській авіабазі. Через зруйнований дах ангара на знімках можна побачити два бомбардувальники Су-34, які, "ймовірно, дістали ушкодження певного ступеня", ідеться в публікації. "Цей ангар мав стати основною метою українських дронів", - пишуть автори.

На деякій відстані від ангара на знімках видно невелику воронку і сліди пожежі на землі. Як ідеться в публікації, "важко сказати, чи було пошкоджено будь-які літаки, проте там зазвичай стоїть безліч реактивних винищувачів і бомбардувальників".

Для того, щоб краще оцінити масштаби пошкоджень, потрібні супутникові знімки з вищою роздільною здатністю, підсумовують автори.

"Радіо Свобода" на основі аналізу супутникових знімків зазначає, що внаслідок удару було пошкоджено літаки та електропідстанцію. У публікації цього ЗМІ сказано, що пошкоджень зазнали ще кілька літаків Су-34, які перебували на відкритому повітрі.

Востаннє аеродром Морозівськ піддавався атаці українських дронів на початку квітня. За інформацією джерел, на ньому базувалися винищувачі Су-27 і фронтові бомбардувальники Су-34, які активно діють уздовж лінії фронту.

Як повідомлялося, 15 червня губернатор Ростовської області визнав потрапляння "уламків дрона" на "територію проммайданчика".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті