Дружину "народного губернатора" Донеччини колаборантку Губарєву підозрюють у присвоєнні 60 мільйонів - ЗМІ

Колаборантку з окупаційного "уряду" Херсонської області, дружину Павла Губарєва, який проголосив себе в 2014 році "народним губернатором" Донецької області, Катерину в росії підозрюють у привласненні великої суми бюджетних коштів. Про це повідомляє російський Телеграм-канал "Обережно, новини" з посиланням на джерело в "уряді" 16 листопада.

За даними джерела, може йтися про присвоєння бюджетних коштів (у складі групи). "Мінімум 60 млн, я думаю більше. Її вирішили закрити, вона намагалася домовитися. Навіть приїжджала до Москви", - розповіло джерело.

Також він стверджує, що Губарєву спочатку відсторонили з посади "замгубернатора", після цього вона поїхала до Москви і спробувала змінити роботу. Але у результаті  її було затримано.

РосЗМІ пишуть, що Губарєву в росії затримали співробітники МВС.

"Катерину Губарєву затримано в рамках кримінальної справи, з нею зараз проводяться слідчі дії", - сказав співрозмовник ТАРС у правоохоронних органах РФ. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу Губарєвої, яка була затримана напередодні.

ґРаніше повідомлялось, що в Генічеську зникла "заступник губернатора Херсонської області" Катерина Губарєва.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.10.2025
15:00

“Саме такий темп Україна повинна підтримувати, щоб вижити як нація”. Огляд західних медіа

Несподіване твердження президента США Дональда Трампа, що Україна може перемогти Росію у війні, мала дивовижний вплив на західні медіа. Вони теж раптом почали писати про можливість перемоги, хоча ще нещодавно так само переконано розмірковували над...
Світ
09.10.2025
13:07

«Букет Молдавії»… Молдавські вибори як прообраз майбутніх виборів в Україні

Геополітичне протистояння ЄС-Росія, яке було суттю  парламентських виборів в Молдові, закінчилося не лише перемогою Санду та Євросоюзу, а й подальшою поляризацією молдавського суспільства на тлі поглиблення внутрішніх проблем.
Світ
08.10.2025
18:20

«Не виключено, що нам доведеться виводити з енергозабезпечення атомні електростанції». Російські ЗМІ про Україну

...Ракета «Томагавк» вже давно не наводить жаху: життя показало, що ці ракети точно не сильніші, а може, і слабші за наявні у Росії озброєння, включаючи системи перехоплення ракет. Ми і зараз станемо збивати «Томагавки», якщо вони полетять до нас».
Всі статті