Сунак заперечив відправку британських військових в Україну найближчим часом

Британський прем'єр Ріші Сунак заявив, що солдатів Великобританії не відправлять брати участь у конфлікті в Україні. Про це повідомляє Sky News.

"Я думаю, що про це було спотворено інформацію", - сказав він.

Він додав, що британські війська навчають українців у Великій Британії, додавши: "Те, що міністр оборони говорив, це те, що цілком можливо одного дня в майбутньому для нас провести частину цього навчання в Україні".

"Але це те, що стосується довгострокової перспективи, а не тут і зараз — немає британських солдатів, яких відправлять воювати в поточному конфлікті. Це не те, що відбувається", - пояснив прем'єр.

Як повідомлялося раніше, новий міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс пообіцяв відправити своїх військових в Україну.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті