Суддя, який перебував за кермом напідпитку, на смерть збив нацгвардійця на блокпосту в Києві

У Києві суддя, який перебував за кермом напідпитку, на смерть збив нацгвардійця на блокпосту в ніч на 26 травня. Про це з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах повідомила "Українська правда" 26 травня.

"В ніч на 26 травня голова Макарівського районного суду Київської області збив на смерть нацгвардійця на блокпосту в столиці", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що близько опівночі голова Макарівського райсуду Олексій Тандир на автомобілі "Лексус", рухаючись по проспекту Берестейському, на смерть збив 23-річного військовослужбовця Національної гвардії.

"За даними джерел УП, суддя перебував у стані алкогольного сп’яніння, – йдеться в повідомленні. – Правоохоронці затримали винуватця ДТП".

Пізніше повідомили, що суддю доставили на огляд з метою виявлення стану сп’яніння, й від проходження огляду водій відмовився.

Раніше повідомлялось, що в Броварському районі на Київщині внаслідок вибуху бензовоза загинув водій.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті