Суд зобов'язав монастир УПЦ МП повернути заповіднику 79 об’єктів Нижньої лаври

Суд зобов'язав монастир УПЦ МП повернути заповіднику "Києво-Печерська лавра" 79 об’єктів Нижньої лаври. Про це повідомив Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ" 11 серпня.

"10 серпня після довгих судових слухань Господарський суд міста Києва ухвалив рішення, яким зобов'язав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру (Чоловічий монастир) УПЦ усунути перешкоди у користуванні майном Національному заповіднику "Києво-Печерська лавра" шляхом їх повернення", – сказано в повідомленні.

Крім того, вхід до лаври обмежено з 7:00 11 серпня, повідомляє "ТСН новини".

"Від сьогодні з 7:00 вхід на територію Нижньої лаври дозволено лише для священиків, ченців та працівників чоловічого монастиря, – сказано в повідомленні. – Поліція вже вивела за межі території Лаври вірянина УПЦ МП, який завзято відстоював свою позицію, але водночас не був ченцем".

Раніше повідомлялось, що в СБУ прокоментували звільнення митрополита Павла Лебідя з-під варти під заставу.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті