Суд знову залишив Коломойського під вартою

Суд залишив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою олігарху Коломойському. Про це повідомляє hromadske 24 жовтня.

"Шевченківський районний суд міста Києва розглянув питання про зміну запобіжного заходу Ігорю Коломойському. Його залишили під вартою", - зазначається у повідомленні.

За інформацією ЗМІ під час судового засідання адвокат Коломойського передав заяви про особисту поруку від Алли Мазур, Дмитра Циганика, Артема Ковальова, Сергія Демченка та ще 5 людей. 

"Врешті сторона захисту просила розглянути заяви трьох людей: ведучої "1+1" Алли Мазур, депутата від "Слуги Народу" Демченка та головного рабина Дніпра Шмуеля Камінецького. Вони виступили у суді, щоб дати характеристику Коломойського. Усі виступи були позитивними", - додали у ЗМІ.

Крім того, Коломойський заявив, що обвинувачення називає його громадянином Ізраїлю та Кіпру, але він вважає себе громадянином України зокрема.

Як повідомлялось раніше, Коломойський у матеріалах слідства фігурує як особа, позбавлена українського громадянства.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті