Суд заборонив діяльність Партії регіонів в Україні

Восьмий апеляційний адміністративний суд у вівторок, 21 лютого, заборонив "Партію регіонів" як політичну структуру. Про це повідомляється на Facebook-сторінці суду.

"21 лютого 2023 року колегія суддів Восьмого ААС завершила розгляд адміністративної справи № П/857/1/23 щодо заборони політичної партії "Партія регіонів", - повідомили представники суду.

В результаті судді задовольнили позовні вимоги Міністерства юстиції України та заборонили діяльність цієї політичної сили.

Крім того, партія зобов'язана передати майно, кошти та інші активи, а також активи обласних, міських, районних організацій, первинних організацій та інших структурних утворень у державну власність.

Нагадаємо, що в Україні також остаточно заборонили діяльність ОПЗЖ – у вересні минулого року було відхилено апеляцію.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті