Суд заборонив діяльність Партії регіонів в Україні

Восьмий апеляційний адміністративний суд у вівторок, 21 лютого, заборонив "Партію регіонів" як політичну структуру. Про це повідомляється на Facebook-сторінці суду.

"21 лютого 2023 року колегія суддів Восьмого ААС завершила розгляд адміністративної справи № П/857/1/23 щодо заборони політичної партії "Партія регіонів", - повідомили представники суду.

В результаті судді задовольнили позовні вимоги Міністерства юстиції України та заборонили діяльність цієї політичної сили.

Крім того, партія зобов'язана передати майно, кошти та інші активи, а також активи обласних, міських, районних організацій, первинних організацій та інших структурних утворень у державну власність.

Нагадаємо, що в Україні також остаточно заборонили діяльність ОПЗЖ – у вересні минулого року було відхилено апеляцію.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті