Суд виніс вирок навіднику ракетного удару по кафе "Ria Pizza" у Краматорську

Оголошено вирок мешканцю Краматорська, який навів ракетний удар окупантів по кафе "Ria Pizza" у Краматорську 27 червня 2023 року. Про це повідомляє у Телеграм Донецька обласна прокуратура 4 квітня.

Як повідомляється, прокурори Донецької обласної прокуратури довели в суді провину мешканця м. Краматорська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Суд встановив, що чоловік був завербований для виконання завдань на користь держави-агресора. 27 червня 2023 року до нього вчергове звернувся «начальник відділення розвідки командування вв мвс днр». Він поставив перед так званим агентом завдання щодо перевірки інформації про наявність українських військових у "Ria Pizza" в м. Краматорську. 

Засуджений погодився на пропозицію. У центрі міста він помітив на парковці автівки з військовими номерами та самих військових у закладі харчування. Записав 2 відео, які одразу надіслав співрозмовнику.

Через деякий час після відправки записів по цьому закладу представники РФ нанесли удар з ОТРК "Іскандер M", внаслідок чого загинуло 13 людей та поранено 64. 

Нагадаємо, "ОстроВ" розповідав про історію закладу  "Ria Pizza" у Краматорську ,і що відбулавалось в кафе до і після удару російської ракети. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті