Суд відправив Романа Гринкевича під варту до 17 березня

Печерський районний суд Києва провів засідання, на якому обрав запобіжний захід сину львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича — Роману Гринкевичу. Йому призначили тримання під вартою до 17 березня з альтернативою у вигляді застави розміром понад 500 мільйонів гривень. Про це повідомляє "Суспільне" 22 січня. 

Нагадаємо, Роман Гринкевич є одним з пʼятьох підозрюваних, як і його батько, у межах справи про постачання одягу для ЗСУ.

Як повідомляється, прокуратура просила про арешт і заставу в розмірі 500 мільйонів гривень. Серед ризиків прокурори називали те, що він може переховуватися, знищувати документи та впливати на свідків. Суд повністю задовільнив клопотання.

Гринкевич заявив, що не мав наміру перетинати кордон, а в Одесі перебував у власних справах. 

Він стверджує, що особисто підозру йому не вручали, а мобільного звʼязку не мав, бо під час обшуків забрали усі його телефони. 

Гринкевич також  відкидає звинувачення у невиконанні контрактів та постачанні ЗСУ неякісного одягу.

Як повідомлялося, 22 січня в Одесі затримали Романа Гринкевича, сина скандального львівського бізнесмена, який є фігурантом справи про поставки неякісного одягу для ЗСУ.

Також повідомлялося, що мовний омбудсмен Кремінь дорікнув ДБР за те, що затримували Гринкевича за допомоги мови агресора. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті