"Суд ДНР" засудив захисника Маріуполя Владислава Сигиса до довічного ув'язнення

"Верховний суд ДНР" засудив до довічного терміну українського захисника з 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" Національної Гвардії України Владислава Сигиса. Про це 26 березня пишуть місцеві пропагандисти, посилаючись на Слідком РФ.

Воїна ЗСУ окупанти звинуватили в нібито розстрілі двох цивільних у Маріуполі навесні 2022 року.

Пропагандисти пишуть, що Сигис наприкінці 2023 року вже був засуджений за "вчинення подібних злочинів", тоді йому "присудили" 24 роки колонії. "Враховуючи раніше призначене покарання, суд затвердив остаточний вирок - довічне позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті