"Суд ДНР" виніс новий вирок захиснику Маріуполя морпіху Денису Рашплі

"Суд ДНР" змінив вирок захиснику Маріуполя морпіху Денису Рашплі на довічне ув'язнення в колонії суворого режиму. Про це 29 березня пишуть містцеві пропагандисти.

До цього українського захисника було засуджено до 22 років позбавлення волі. Окупанти звинувачують Денису Рашплі у тому, що він нібито вбив 16 жителів Маріуполя.

Як повідомлялося раніше, російські суди і "суди ДНР" виносять вироки українським військовим за їхню участь у бойових діях. Захист Вітчизни в такий спосіб незаконно визнається "воєнним злочином". 

Тим часом Женевська конвенція передбачає, що "в жодному разі військовополонений не судитиметься жодним судом, який не надає основних загальновизнаних гарантій незалежності та неупередженості".

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті