Студенти з Камеруну в окупованому Донецьку навчатимуться в "медичному університеті". Африканці самі попросилися

"Донецький державний медичний університет", що працює в умовах російської окупації, уклав чотири партнерські угоди з представниками Камеруну. Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я РФ.

"Африканські партнери виступили ініціаторами візиту в ДНР і підписання низки угод із медичним університетом", - зазначається в ньому.

У рамках співпраці наступного року на навчання в "медуніверситет" окупованого Донецька приїдуть абітурієнти з Камеруну. Кількість майбутніх студентів не уточнюється. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті