Сценарій українки визнали кращим на Нью-Йоркському кінофестивалі

Журі Міжнародного кінофестивалю в Нью-Йорку визнало кращим у двох номінаціях сценарій "Стеф" української письменниці і сценаристки Ксенії Заставської. Про це повідомляє у Фейсбуці Департамент культури та туризму Одеської міськради.

"Щиро вітаємо нашу одеситку, видатну сценаристку та письменицю, членкіню Робочої Групи з питань розвитку кіно при Одеській міській раді, нашу талановиту колегу пані Ксенію Заставську з Перемогою її сценарію "Стеф" в двох номінаціях на Міжнародному кінофестивалі в Нью - Йорку!", - йдеться у повідомленні.

Заставська написала у Фейсбуці, що її перемога - це гарна новина у такий тяжкий час. За її словами, ще повинні бути кубки, але поки вона не знає, коли їх передадуть.

"Гадаю, що вже після Перемоги. Крім того, у всіх переможців є право на інтерв‘ю. Цим правом обов’язково скористаюся", - написала переможниця конкурсу.

Як повідомлялось раніше, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко заявив, що держава не має коштів на фінансування українського кіно.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті