Сценарій українки визнали кращим на Нью-Йоркському кінофестивалі

Журі Міжнародного кінофестивалю в Нью-Йорку визнало кращим у двох номінаціях сценарій "Стеф" української письменниці і сценаристки Ксенії Заставської. Про це повідомляє у Фейсбуці Департамент культури та туризму Одеської міськради.

"Щиро вітаємо нашу одеситку, видатну сценаристку та письменицю, членкіню Робочої Групи з питань розвитку кіно при Одеській міській раді, нашу талановиту колегу пані Ксенію Заставську з Перемогою її сценарію "Стеф" в двох номінаціях на Міжнародному кінофестивалі в Нью - Йорку!", - йдеться у повідомленні.

Заставська написала у Фейсбуці, що її перемога - це гарна новина у такий тяжкий час. За її словами, ще повинні бути кубки, але поки вона не знає, коли їх передадуть.

"Гадаю, що вже після Перемоги. Крім того, у всіх переможців є право на інтерв‘ю. Цим правом обов’язково скористаюся", - написала переможниця конкурсу.

Як повідомлялось раніше, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко заявив, що держава не має коштів на фінансування українського кіно.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті