Сторублева правда: на карті Росії на новій російській купюрі немає і не буде окупованих регіонів України 

На карті РФ, зображеній на новій сторублевій купюрі, не будуть показані як російські окуповані території Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України. Про це йдеться в повідомленні Центробанку РФ.

У відомстві заявили, що дизайн купюри розробили ще 2021 року, тому захоплені 2022 року території України на схематичній карті не нанесені.

"Наразі про подальшу модернізацію сторублевої купюри не йдеться", - зазначили в Центробанку.

"Нас взагалі ні в що не ставлять чи як?! А за що тоді воюємо?!?!?!", - обурюються любителі "русского мира" в "ДНР".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті