Стоматологічні послуги для дітей-переселенців мають бути безкоштовними - Верещук

Стоматологічні послуги для дітей-переселенців мають бути безкоштовними. Про це заявила віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук в ефірі єдиного телемарафону новин, - повідомляє прес-служба Мінреінтеграції.

За її словами, під час спілкування з переселенцями часто можна почути, що однією з найгостріших проблем є дитяча стоматологія.

«Давайте говорити прямо: діткам-переселенцям медичні послуги, в тому числі стоматологічні, мають надаватися безкоштовно. Бо у них немає коштів на дороговартісне лікування зубів або взагалі на будь-яке лікування. Тому безкоштовні стоматологічні послуги мають бути такими ж обов’язковими, як і 3 тисячі гривень, які держава щомісяця виділяє на проживання дитини», – зазначила віцепрем’єрка.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті