Стоматологічні послуги для дітей-переселенців мають бути безкоштовними - Верещук

Стоматологічні послуги для дітей-переселенців мають бути безкоштовними. Про це заявила віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук в ефірі єдиного телемарафону новин, - повідомляє прес-служба Мінреінтеграції.

За її словами, під час спілкування з переселенцями часто можна почути, що однією з найгостріших проблем є дитяча стоматологія.

«Давайте говорити прямо: діткам-переселенцям медичні послуги, в тому числі стоматологічні, мають надаватися безкоштовно. Бо у них немає коштів на дороговартісне лікування зубів або взагалі на будь-яке лікування. Тому безкоштовні стоматологічні послуги мають бути такими ж обов’язковими, як і 3 тисячі гривень, які держава щомісяця виділяє на проживання дитини», – зазначила віцепрем’єрка.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті