Столтенберг: ЗСУ за добу випускають до 7000 снарядів, рашисти - близько 20000

Українські військові щодня випускають по окупантах до 7000 снарядів, але росіяни все ще значно переважають Сили оборони за цим параметром. Про це 22 березня в інтерв'ю The Guardian повідомив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

"Зараз бойові дії настільки інтенсивні, що використання Україною артилерійських снарядів - від 4000 до 7000 на день проти 20000 у росії - випереджає західне виробництво. Нинішні темпи використання боєприпасів перевищують темпи їхнього виробництва", - заявив глава Альянсу.

Однак, як зазначив Столтенберг, нові контракти дають змогу наростити виробництво. Утім, нарощувати військово-промислове виробництво намагаються і росіяни. Для цього вони звертаються по допомогу "до авторитарних режимів, таких як Іран чи Північна Корея, та інших, щоб спробувати отримати більше зброї".

Генсек Північноатлантичного альянсу також заявив, що запеклі бої, які наразі відбуваються навколо Бахмута, демонструють, що РФ готова "просто кинути ще тисячі й тисячі солдатів, зазнати багато втрат заради мінімальної вигоди".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ЄС погодив план закупівлі боєприпасів для України на 2 мільярди євро.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті