Столтенберг: ЗСУ за добу випускають до 7000 снарядів, рашисти - близько 20000

Українські військові щодня випускають по окупантах до 7000 снарядів, але росіяни все ще значно переважають Сили оборони за цим параметром. Про це 22 березня в інтерв'ю The Guardian повідомив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

"Зараз бойові дії настільки інтенсивні, що використання Україною артилерійських снарядів - від 4000 до 7000 на день проти 20000 у росії - випереджає західне виробництво. Нинішні темпи використання боєприпасів перевищують темпи їхнього виробництва", - заявив глава Альянсу.

Однак, як зазначив Столтенберг, нові контракти дають змогу наростити виробництво. Утім, нарощувати військово-промислове виробництво намагаються і росіяни. Для цього вони звертаються по допомогу "до авторитарних режимів, таких як Іран чи Північна Корея, та інших, щоб спробувати отримати більше зброї".

Генсек Північноатлантичного альянсу також заявив, що запеклі бої, які наразі відбуваються навколо Бахмута, демонструють, що РФ готова "просто кинути ще тисячі й тисячі солдатів, зазнати багато втрат заради мінімальної вигоди".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ЄС погодив план закупівлі боєприпасів для України на 2 мільярди євро.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті