Столтенберг заявив, що НАТО має готуватися до десятилітньої конфронтації з росією

НАТО має готуватися до можливої десятилітньої конфронтації з Росією, оскільки її агресія може поширитися й на інші держави, якщо путін здобуде перемогу в Україні. Про це генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю німецькому виданню Welt, опублікованому 10 лютого.

"Північноатлантичний альянс не прагне війни з Росією, але ми повинні підготуватися до конфронтації, яка може тривати десятиліттями", - сказав Столтенберг.

Він підкреслив, що оборонну промисловість слід швидко нарощувати, а стримування "працює лише тоді, коли викликає довіру".

За словами генсека НАТО, найкращий захист зараз - це підтримка України та інвестиції у військовий потенціал НАТО.

"Нам потрібно швидше відновити та розширити нашу промислову базу, щоб ми могли збільшити поставки в Україну і поповнити наші власні запаси", - сказав Столтенберг, пояснивши, що це означає перехід до швидкого виробництва, необхідного під час конфлікту.

Генсек НАТО закликав до збільшення кількості замовлень для оборонних компаній Європи і наголосив, що у країнах з ринковою економікою виробникам зброї потрібні підписані контракти, щоб вони могли нарощувати її виробництво.

Раніше з посиланням на генерала бундесверу повідомлялось, що Німеччина має бути готова до війни з РФ за 5 років: "Потрібні зміни в менталітеті німецьких військових".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті