Столтенберг зауважив, що F-16 в Україні не стануть "срібною кулею" проти Росії

Винищувачі F-16 не стануть для ЗСУ "срібною кулею" у війні з Росією - зазначив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенбер у інтервʼю «BILD на русском».

"Той факт, що союзники по НАТО постачають F-16, а також тренують пілотів і постачають зброю для F-16, - це ще один приклад значної військової підтримки від союзників по НАТО для України. Але ситуацію на полі бою не може змінити одна система. Це не срібна куля, яка змінить усю війну", - сказав Столтенберг.

"Однак F-16 важливі. Вони ще більше посилять можливості України щодо відбиття російської агресії. Тому я вітаю те, що союзники зараз старанно працюють над цими поставками, а також над навчанням пілотів і техперсоналу для F-16", - додав він.

Як повідомлялося, рада міністрів Бельгії схвалила в п'ятницю військову допомогу Україні в EUR100 млн для обслуговування бойових літаків F-16.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті