Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Сто школярів із тимчасово окупованої частини Донеччини звернулися до правозахисників щодо вступу до українських вишів у 2023 році. Про це розповіла правозахисниця та керівниця громадської організації "Донбас SOS" Віолета Артемчук "Вільному Радіо".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За словами правозахисниці, загалом із січня по червень 2023 року до "Донбас SOS" звернулося 214 дітей з окупованих територій. Із них 148 - з окупованих територій країни після 24 лютого 2022 року.
За даними організації, найбільше звернень надходить із Запорізької та Херсонської області.
"З новоокупованих територій Донеччини було 53 звернення. З усіх староокупованих територій країни (без урахування випускників з АР Крим) було 60 звернень, 47 з яких було з Донеччини", - перераховує Віолетта Артемчук.
Зазначається, що загалом у 2023 році до правозахисників надійшло 100 звернень із тимчасово непідконтрольної частини Донецької області. Найбільше звернень було з Донецька, а також були учні зі Сніжного, Горлівки, Кіровська та інших населених пунктів.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту