Стефанчук розповів, що має зробити Україна, щоб восени розпочати процес вступу до ЄС

Україна буде готова виправити зауваження щодо виконання семи рекомендацій Європейської Комісії, щоб цього року розпочати переговори про вступ до Європейського Союзу. Про це заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, повідомляє "Інтерфакс-Україна" 24 травня.

"У разі зауважень ми готові працювати, щоб уже цього року розпочати переговори про вступ України до Євросоюзу", - сказав Стефанчук на зустрічі з маршалком сейму Польщі Ельжбетою Вітек.

Він наголосив, що Україна очікує позитивної проміжної оцінки щодо виконання семи рекомендацій ЄК.

Як повідомляє пресслужба апарату Верховної Ради, за словами голови Верховної Ради, Польща багато зробила для отримання Україною статусу країни-кандидата до ЄС.

"І я знаю, що зараз ви робите все, щоб на Вільнюському саміті ми також отримали відповідь про наше майбутнє і нашу перспективу в НАТО", - зазначив Стефанчук.

Голова Верховної Ради закликав сейм Польщі ухвалити резолюцію на підтримку членства України в НАТО.

Сторони також обговорили повернення незаконно депортованих до Російської Федерації українських дітей.

Як повідомлялося, Стефанчук 24-25 травня перебуває в Польщі з офіційним візитом.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті