Стефанчук підписав закон про мобілізацію. Документ направлено на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав закон про вдосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Картку законодавчого акту опубліковано на сайті парламенту, - повідомляє "Українська правда".

Зокрема, у розділі "дати та стан проходження" зазначається, що документ підписано головою ВР і направлено на підпис президенту Володимиру Зеленському.

Після підписання Главою держави законодавчий акт має бути опублікований у офіційному парламентському виданні "Голос України". 

Закон набере чинності через місяць із наступного дня його опублікування.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті