Старобільських підлітків мілітаризуватимуть у військово-спортивному таборі в Карачаєво-Черкеській республіці РФ

Ще 15 так званих "юнармійців" - старшокласників школи №4 окупованого Старобільська відправлять до військово-спортивного табору Карачаєво-Черкесії РФ у липні. Про це повідомив окупаційний "глава муніципального утворення Старобільський муніципальний округ ЛНР" Володимир Чернєв у Телеграм 24 травня.

"15 юнармійців із загону "Патріот" ДБОУ ЛНР "Старобільська середня школа №4" вирушать в оздоровчі табори Карачаєво-Черкесії в липні 2024 року", - написав Чернєв.

Він уточнив, що до "відпочинку" українських підлітків додаватиметься складання нормативів "Готових до праці та оборони", традицію яких окупанти перейняли в СРСР, а також "участь у спільних спортивних заходах з юнармейцями Карачаєво-Черкесії".

Чернєв також висловив сподівання, що діти з українського Старобльська повернуться з "новими досягненнями у військово-патріотичному русі" окупантів.

Раніше повідомлялося, що мілітаризація підлітків у Старобільську вийшла на новий рівень: дітей примушують брати участь у "Зірниці".

Раніше також "ОстроВ" писав про мілітаризацію підлітків у Луганській області: як наших дітей роблять нашими ворогами.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті