Старобільська МВА шукає кадри для роботи після деокупації у сферах ЖКГ, охорони здоров’я, освіти, культури тощо (гугл-форма)

Старобільська міська військова адміністрація формує кадровий резерв для роботи після деокупації громади у різних сферах: ЖКГ, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, соціального захисту тощо. Про це повідомила Старобільська МВА у Facebook 14 квітня.

"Старобільська міська військова адміністрація формує кадровий резерв фахівців, які будуть необхідні для роботи в адміністративних органах влади на звільнених територіях та для здійснення діяльності в установах, організаціях та на підприємствах після деокупації території Старобільської міської територіальної громади – з метою налагодження функціонування всіх сфер життєдіяльності громади", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що для роботи потрібні фахівці, які прагнуть працювати в Старобільській громаді після її звільнення та мають досвід роботи в галузі економічного розвитку, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, ЖКГ, культури, спорту тощо.

Бажаючим для подальшої комунікації зі Старобільською МВА пропонується заповнити гугл-форму за посиланням.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини, які мешкають у Львові, можуть отримати дитяче харчування.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті