Старенький депутат, нагулявшись досхочу, пропонує ввести в російських школах «уроки цнотливості» і вчити дівчаток слухатися чоловіка

Депутат Держдуми Микола Бурляєв пропонує ввести в російських школах «уроки цнотливості». Про це він розповів «Парламентской газете».

На думку депутата, ініціатива буде дуже доречною до року сім'ї, і підтягне дітей до правильних орієнтирів. Бурляєв упевнений, що ці уроки допоможуть дівчаткам зрозуміти, що їхня «мета і покликання від Бога - бути берегинею вогнища і бути слухняною чоловікові».

Хлопчиків на навчатимуть «повазі до жінки, цнотливості».

77-річний актор Микола Бурляєв одружений третім шлюбом. У молодості був відомий численними романами на стороні. 

 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті