Стало відомо, скільки делекобійних ракет Україна отримає від Франції

Франція передасть Україні 50 далекобійних ракет. Про це повідомляє Sky News 11 липня.  

За даними видання , французьке дипломатичне джерело повідомило, що йдеться про 50 ракет SCALP виробництва європейської компанії MBDA.

Як повідомляється, Франція вже почала постачання Україні далекобійних ракет. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на агентство Reuters. 

Про це Reuters повідомило джерело під час брифінгу на саміті НАТО в Литві.

Повідомляється, що Франція почала постачати в Україну значну кількість крилатих ракет SCALP, які будуть інтегровані у військові літаки.

Париж не вважає це ескалацією, враховуючи, що росія запускала ракети по Україні з набагато більшою дальністю, додало джерело.

Також французькі видання пишуть, що Україна нібито пообіцяла Франції не бити ракетами Scalp по території росії.

Нагадаємо, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Україна отримає ракети, які здатні завдавати ударів на великих відстанях.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті