Стабільному енергозабезпеченню Чорнобильської АЕС допоможе НАЕК "Енергоатом"

НАЕК "Енергоатом" допоможе стабільному енергозабезпеченню Чорнобильської АЕС. Про це домовились президент "Енергоатому" Петро Котін та виконувач обов'язків генерального директора ЧАЕС Сергій Мартинов під час візиту делегації "Енергоатома" на ЧАЕС 9 листопада, пише "Енергоатом" у своєму Телеграм-каналі.

"Зокрема, фахівці НАЕК відремонтують вимикачі повітряного типу ВНВ-750 на відкритому розподільчому пристрої Чорнобильської АЕС. Завдяки цьому буде налагоджено стабільне електропостачання на саму станцію та в її місто-супутник "Славутич", - йдеться в повідомленні.  

Зазначається, що сторони також обговорили заходи з подальшого безпечного зберігання на КВ "Вектор" солебітумного компаунду з іншої вітчизняної АЕС. Його перша партія після проходження всіх необхідних процедур вже розміщена там.

Раніше повідомлялось, що "Енергоатом" вивів на максимальний рівень потужності 7 працюючих енергоблоків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті