Стабілізаційні відключення у Києві та на Київщині скасовані - ДТЕК

У Києві та Київській області повністю скасовано стабілізаційні відключення електроенергії. Про це у Телеграм повідомила компанія ДТЕК 13 березня. 

"Стабілізаційні відключення у Києві та на Київщині скасовані Було відновлено електропостачання для всіх жителів столиці та області, тому графіки стабілізаційних відключень більше не застосовуються. Ситуація в енергосистемі досі складна, тому слідкуйте за оновленнями", - повідомили в ДТЕК. 

Як раніше повідомлялося, у частині Голосіївського, Святошинського, Шевченківського та Солом'янського районів Києва відбувалися відключення за стабілізаційними графіками. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті