ССО та артилеристи на півдні України знищили групу окупантів

Українські воїни зі ССО та артилерійського підрозділу на півдні України знищили групу російських військових. Про це 5 червня повідомили представники Сил спеціальних операцій.

"Під час виконання завдання, оператори Сил спеціальних операцій виявили місце укриття кількох бійців противника. Запросивши вогонь артилерії, воїни ССО коригували удари по ворогу за допомогою дрона", - повідомили спецпризначенці.

Видно, що наші воїни виявили ворога в покинутій будівлі. Однак після початку артудару деякі росіяни спробували змінити позицію під вогнем українських гармат.

"Утім, ці маневри для кількох російських військових виявилися марними", - додали в ССО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Лимано-Куп'янському напрямку росіяни втратили 26 солдатів, танк, БМД і гармату "Рапіра".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті